| Marcel_Istrate_1996 a întrebat:

am si eu o intrebare: te poti dezvirgina daca faci sex cu prezervativu? :0

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

E suficient ca faci sex, la primul contact sexual starea ta de virginitate inceteaza.

| Marcel_Istrate_1996 explică (pentru greece12):

Chiar daca folosesc prezervativu?

| greece12 a răspuns (pentru Marcel_Istrate_1996):

Da,chiar daca folosesti prezervativul.
Tot contact sexual este si incetezi sa mai fi virgin.

15 răspunsuri:
| skizz0 a răspuns:

Asa putem ajunge la urmatoare intrebare, poti sa-ti pierzi virginitatea daca te *** in cur?

| starduster a răspuns (pentru skizz0):

Daca te *** in cur nu iti pierzi virginitatea

| mihai69 a răspuns:

Dacă prezervativul nu e pus pe un penis - nu. Dacă e, evident că se poate să te dezvirgineze.

| sofisis a răspuns:

Daca te referi la dezvirginarea fizica la barbati (ruperea atei).e posibil sa nu se intample. Oricum la barbati ata se poate rupe in ani de zile sau niciodata asa ca nu vad relevanta intrebarii.
Dar dezvirginarea are loc in momentul in care faci prima data sex cu cineva. Indifrent ca ai 15 prezervative sau nici unul. Deci da, chiar daca faci cu prezervativ, nu te mai numesti virgin.

| ALGator a răspuns:

La ce foloseste "sa fii sau, sa nu fii"? Ca dilema filosofica nu pare sa fie :-)

| Fernando9Torres a răspuns:

Nuuuuuu, da cum sa te dezvirginezi daca ai prezervati, ca ala nu tot acolo se baga, ala se introduce pe cale nazala straight face laughing)(tare intrebarea, oricum) laughing

Răspuns utilizator avertizat
| piticelm a răspuns:

Ooooo daaaaa! rolling on the floorAm putut apuca si intrebarea asta! YUUPI! Chiar ma gandeam cand voi citi ceva in genul.Nu te supara, ai trait intr-o cutie de carton atatia ani? Offf si ma intrebam cum de traiesc atat de multi oameni in camine.

Răspuns utilizator avertizat
| clickclicksnap a răspuns:

Dar tu nu te-ai gandit o secunda cum se foloseste prezervativul si mai ales LA CE se foloseste? In mod sigur nu la "nedezvirginat"... Raspunsul este DA, poti dezvirgina daca faci sex cu prezervativul... Numai bine!

| Raul5765578 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| Valentino46Rossi a răspuns:

La barbati e greu, dar e posibil.La fete e garantat, daca e in vagin. Daca e in posterior e imposibil.