| Mimoza a întrebat:

Cand faci dragoste. si el se termina trebuie sa schimbi prezervativu sau poti continua cu acelasi?

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Da, trebuie sa -si scoata prezervativul, sa se spele si apoi sa puna altul.

| Tiberius a răspuns:

Nu trebuie sa-l schimbi.Il poti folosi oricat. Daca se gaureste il duci la vulcanizare.Cand se roade prea tare il poti resapa. Astea sunt ca si cauciucurile Dunlop.

| Tiberius a răspuns:

Sunt garantate 50 000 de km

| alliss a răspuns:

Nu. El trebuie schimbat dupa fiecare act sexual. Bafta ai grijahee hee.

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Trebuie schimbat. Nu ai cum sa faci al doilea numar cu acelasi prezervativ.

| Shenn a răspuns:

Da,trebuie schimbat