| frozennnnnnn a întrebat:

Am si eu o intrebare, va rog din suflet raspundeti. Vreau sa vorbesc cu cineva pe Skype, dar ma tem ca nu imi primeste mesajele. El este pe telefon, iar eu pe laptop. Am inteles ca trebuie platit ceva, este adevarat?
Stiam ca este gratuit, dar mai nou am inteles ca trebuie platit.

Astept raspuns. Multumesc anticipat, si sincere scuze pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| AnoOo a răspuns:

Doar atunci in cazul in care tu vrei sa il suni pe telefon la fel cum ai suna pe cineva care are abonament la Vodafone, Cosmote etc... dar daca vrei sa vorbesti cu el pe skype trebuie sa isi descarce si el skype pentru telefon si veti putea vorbi fara sa platiti nimic.

| frozennnnnnn explică (pentru AnoOo):

Am reusit, in cele din urma.
Multumesc oricum, pentru raspuns. happy

1 răspuns: