| Ic3Cr3am a întrebat:

Am si eu o nelamuriresad. imi place de o fata de 3-4 ani.Este cu mine in clasa, dar sunt foarte timid sa ii zic ce simt pentru ea.Cred ca si ea ma place deoarece in fiecare ora se uita la mine si ma tachineaza si nu stiu cum sa reactionez. Va rog ajutati-ma. Cum sa aflu daca ma place sau cum sa ii arat ca imi place de ea? Va multumesc. Funda la cel mai bun votsad

Răspuns Câştigător
| Missdaydreaming a răspuns:

Cu floarea e genialwinking sau strecoara rapid cate un biletel in geanta fara sa te vada cineva, prefa-te ca te impedici pe la banca ei, dar folosi mereu aceeasi metoda. Daca nu ti-a trecut de atat timp inseamna ca e o fata speciala si nu se merita sa o pierzi happy Ai putea chiar sa tragi cateva sfori sa ajungi in banca cu ea... gen "pot sta cu tine? nu vad la tabla" si incetul cu incetul isi va da seama ca o placi si o sa fie ok happy dar fara ajutor de la colegi, stii cum e cand implici altii mai ales din astia cu gura mare

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai e simplu ai colegii mai apropiati care te pot ajuta sa-i puna o intrebare gen ce ai zice de x, iti place de el? daca ti-ar cere sa fiti prieteni ai accepta? Apeleaza la prieteni, la colegi trebuie sa te ajute nu? Daca nu o alta idee ar fi ca in fiecare dimineata inainte de a veni ea sa-i pui cate o floare in banca ei cu un mesaj de iubire, pana va cauta sa vada cine e cel care o face sa se imbujoreze de placere! Ai curaj nu lasa ca dragostea sa iti fie in preajama si tu sa nu ai curaj sa o impartasesti! Multa bafta!

| Dragunov a răspuns:

Vorbeste cu ea prin sms!

| Ic3Cr3am explică:

Este buna idea cu floarea.dar cea cu colegii nu cred, pentru ca ar spune la toata scoala si m'as face de rassad.Ii stiu cum sunt.

| Missdaydreaming a răspuns (pentru Ic3Cr3am):

Cu floarea e genialwinking sau strecoara rapid cate un biletel in geanta fara sa te vada cineva, prefa-te ca te impedici pe la banca ei, dar folosi mereu aceeasi metoda. Daca nu ti-a trecut de atat timp inseamna ca e o fata speciala si nu se merita sa o pierzi happy Ai putea chiar sa tragi cateva sfori sa ajungi in banca cu ea... gen "pot sta cu tine? nu vad la tabla" si incetul cu incetul isi va da seama ca o placi si o sa fie ok happy dar fara ajutor de la colegi, stii cum e cand implici altii mai ales din astia cu gura mare