| Mihailescu_Andi_1993 a întrebat:

Buna prieteni sunt in clasa a 6 a si imi place de o fata.nu stiu daca ii place si ei de mine dar cum sa fac sa fiu cu ea.cred ca e mai complicat ca cel mai bun prieten al meu ii place si lui de ea, iar el a avut vreo 20 si ceva de prietene.va rog din suflet ajutati-ma crying

Răspuns Câştigător
| kmipufulete a răspuns:

Trebuie sa te comporti dragut fara sa-si dea seama restul colegilor pentru ca o sa-si bata joc de tine si daca o placi poti sa ii arati asta daca stai mai mult cu ea sau sa vorbitit mai mult si sa nu faci chestii perverse care le fac baietii obsedati sexuali la 12 ani

1 răspuns:
| PlayWithMe a răspuns:

Si ce ma?laughing Crezi ca daca a avut 20 prietene, a avut cine stie ce fete? Decat 20 de zdrente, mai bine 5 bune. Uite inca o comparatie, decat 20 de dacii, mai bine 5 bmw'uri.