| Dany9274bdh a întrebat:

am și eu o nelămurire și vreau și părerile voastre. Am fost cu o fata ceva timp, era totul bine si frumos pana s-a impacat cu fostul ( am iubit-o foarte mult si inca o iubesc) dar nu asta vreau sa spun. Chestia este ca o data la ceva timp începe sa imi scrie din ce în ce mai des pana ne vedem și ne-o tragem și după nu mai vb deloc și îi scriu 2-3 ori pe săptămână dar nu răspunde (lucram în același loc doar schimburi diferite ne întâlnim când se schimba turele de lucru) și tot așa de 6-7 luni o tinem. Si faza care nu o inteleg este ca atunci cand ne vedem se comporta ca și cum am fi încă împreună, e foarte geloasa și chestii din astea, nu vrea sa audă ca vorbesc cu alte fete sau sa ma vad cu vreo una, deși ea ma întreabă de ele, nu reușesc sa o inteleg de aia vreau și părerile voastre. Mulțumesc!

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este evident ca fata asta este curvulita, atata vreme cat se intaleste cu 2 barbati in acelasi timp si are sex cu amandoi, ma rog, pe rand.
Cum poti iubii o asemenea femeie?
Asta nu va fi niciodata a unuia, pentru ca-i rea de musca!

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu neapărat curvuliţă, dar îl cam joacă pe degete, trebuie s-o pună la punct, ori o face a lui ori n-o mai bagă în seamă şi găseşte şi el o fată să ţină la el cum trebuie, şi bineînţeles, el la ea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexuţ02):

Pai, asta chiar este curvulita, ca are sex cu 2 barbati, in zile diferite probabil, dar nah... cand se duce la unul, cand la altul.

Chestia cu "arata-i cine-i seful", cred ca este o comanda doar pentru un imbecil sau cretin, care crede ca prin bataie poate sa supuna o femeie.
Harbar nu are ca s-au mai desteptat si femeile si daca dai peste una la fel de iute de mana, cum este de limba, atunci te-ai scos, ca nu mai apuci sa ridic mana a doua oara ca ti-a fracturat-o cu scaunul.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Violleta2022):

Aaa nu. ai înţeles total greşit, nu am zis s-o bată, m-am referit la modul să-i dea motive că ăla nu e mai bun decât el şi s-o mai facă să nu plece de lângă el. ce prost ar da într-o fată? mai bine zis. animal. bine, sincer să fiu sunt unele care chiar merită lovite, dar, rămânem la merită.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexuţ02):

Poate vrei sa spui, sa-i dea dovezi de dragoste, nu motive laughing

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ştii, sunt 2 feluri de băieţi, de fapt sunt mai multe dar pe ăştia îi remarc eu.

Ăla care e credul şi o acceptă orice i-ar face şi ăla care-o expediază direct, el face parte din prima. cât despre ce ai zis sincer să fiu, dacă aia e obsedată de fostul, slabe şanse să mai fie cu el ( băiatu care a pus întrebarea )

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexuţ02):

In orice caz, eu nu i-as recomanda sa-i dea o alta sansa, pentru ca femeia asta nu va fi niciodata a lui, fiind rea de musca!
Sunt femei care sunt facute sa sara din sula in sula si se pare ca asta este una din alea.
Baiatul asta pare cam prostut, daca s-a indragostit de pasarica aleia, ca oricum femeie serioasa nu este si nu merita cine stie ce atentie.
Cred ca el merita ceva mai bun, de aceea l-am sfatuit sa-si caute o fata serioasa, pe care sa o iubeasca si sa spere ca va fi iubit la fel.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, asta am remarcat şi eu că e prostuţ că tot o primeşte, eu în locul ui o blocam peste tot şi nu-i mai răspundeam nici măcar la telefon, mai are vrăjeală din aia în ea că e geloasă pe alea cu care vorbeşte el. tristuţ

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexuţ02):

Pacat ca nu vede realitatea si se tine dupa una care intr-o buna zi, ii mai da si un pui de cine stie ce boala... dar nah, fiecare doarme cum isi asterne.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu e vorba de boală că nu cred că e chiar aşa prostuţ dar îmi pare sincer rău că el chiar ţine la ea şi ea îşi bate efectiv joc, mai bine-l lăsa în pace să-şi vadă de viaţa lui, dar cum apare ea nu o poate refuza. Asta e cel mai naşpa, să accepţi o persoană care ţi-a făcut foarte mult rău.

| Dany9274bdh explică (pentru Violleta2022):

I-am dat și dovezi si motive de dragoste, cred ca prea multe, dar o sa fac cum ati spus voi, nu am ca o mai bag în seama si gata, ca mulțumesc de sfaturi

| Freya1 a răspuns:

Vrea sa te tina caldut. Daca in caz ca nu merege cu ce are deja unde banuiesc ca are o anumita siguranta sa stie ca are pe altcineva de rezerva.Acuma tu nu ai de cat sa accepti sa ai relatii intime si practic o aventura cu ea sau sa ii spui "ia mai mergi la barbatul tau si lasa-ma".

| Alexuţ02 a răspuns:

Urâtă situaţie, încearcă s-o faci a ta, adică să fim serioşi, dacă chiar îi dai motive n-o să mai plece de lângă tine, dacă vezi că face tot aşa n-o mai primii "să faceţi sex", nu-i mai oferii atenţie şi gata.

Eu te cred şi ştiu că ţii la ea, e normal, aşa e când ne ataşăm de cineva, încearcă să fii şi tu mai distant, e pentru binele tău, ea o să fie cu 2 în acelaşi timp şi tu peste ceva timp o să suferi, singur şi o să-ţi revii cu greu.

Fii tare bro şi arată-i cine e şefu.

| Dany9274bdh explică:

Am încercat sa o las sa nu o mai bag în seama dar a venit la mine acasă mi-a făcut scene cu maica-mea,
o suna ca a greșit și sa o iert si chestii din astea prostești, și motive de dragoste i-am dat cred ca prea multe