| Student23123 a întrebat:

Am si eu o prietena si nu stiu cum so imresionez, ma puteti ajuta? fundahappy happy happy
Inca nu ii place de mine si su stiu cum sa o fac sa ii placa de mine ma ajutati si nu uitati de funditahappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| DaFuqDuck a răspuns:

Pai cel mai usor o impresionezi facand ce-i place ei, sper ca sti ce-i place de exemplu vizionati un film, si in timpul filmului fii romantic sau nu stiu, o plimbare ceva dragut :3

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati amandoi pe Counter Strike sau Call of Duty Ghosts multiplayer.

| unknøwn a răspuns:

O fată trebuie să fie atrasă de tine by default, fără să faci ceva special, ca să fie ceva calumea.
Restul e joacă de copii.
Dacă nu e atrasă de cea mai naşpa variantă a ta, înseamnă că n-o merită pe cea mai bună.

| Cosmina93483 a răspuns:

Eu sunt fata si sincer cred ca parerea mea este mult mai buna decat a baietilor.Deci o fata poti sa o impresionezi daruindui o floare sau poti sa o saruti intr-un moment in care nu se asteapta la asta sau i-ai putea darui un ursulet de exemplu pe 14 februarie sau cel mai dragut ar fi inainte sa te culci sa-i trimiti un mesaj de genu: Noapte buna puisor te iubesc