| BaiatAnonim7226 a întrebat:

Am si eu o problema. Acum o saptamana am cunoscut o fata care parea sa fie interesata de mine si la randul meu si eu de ea, adica am inceput sa vorbim unul despre altul imi lua bratara de la mana cu numele meu si o purta non-stop, la fel si hanoracul de pe mine. Totul era perfect pana cand brusc s-a schimbat, adica nu mai vorbea asa de mult, nu mai voia sa mai stau cu ea, si-a schimbat vorbele de acum o saptamana, parca nu ar fi ea si am primit acea bratara inapoi. Acum cateva zile ma lasa sa tin mana dupa gatul ei si acum nu ma mai lasa. Imi puteti spune ce as putea sa fac?
Tin sa precizez ca nu are prieten.
Dau funda celui care imi da un raspuns serios.

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Ce varsta are?
adolescenta e caracterizata de asa ceva!
acum e fericita si rade cu gura pana la urechi
in 15 minute e depresie de parca e inmormantare nationala
si apoi se repeta, cu toane diverse si intensitati diverse
mai ales la fete care mai au si ciclul si alte placeri hormonale in plus!

| BaiatAnonim7226 explică (pentru Bizon95):

Ai avut dreptate ca acum ma cauta ea pe mine?

| Bizon95 a răspuns (pentru BaiatAnonim7226):

winking

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

S-a plictisit de tine când a văzut ce ușorte poate obține

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Toane asta are, la varsta voastră nu poate fi dragoste adevarata, sunt pasiuni trecatoare. Ce varsta ave ti voi doi?

| Violleta2022 a răspuns:

Astea sunt copilarii! Fetita se schimba dupa cum bate vantul si iti ia bratara sau haina, jucandu-se cu tine.