| vladgoodboy a întrebat:

am si eu o problema.Am 15 ani si imi place la nebunie de o colega de clasa, eu am fost cu ea la inceputul anului scolar, dar dupa 1 saptamana ne-am despartit.De ce? Pentru ca am hotarat impreuna cu ea sa nu afle nimeni ca suntem impreuna, iar eu ca nebunu am spus unui coleg..Va rog frumos ajutati-ma sa ma impac cu ea va rog, ea nu vrea sa mai auda de mn...De aia nici nu vorbeste cu mine.Multumesc

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde de ea daca se mai impaca cu tine sau nu, tu doar stai in preajma ei tot timpul si cere-ti scuze de cate ori este nevoie, lasa-i biletele in banca si spune-i ca o iubesti

| Skia a răspuns:

Cam ciudata treaba ...de ce sa nu stie si atlii ca va iubiti? oricum ai acceptat sa nu stie nimeni dar ai spus unui coleg, acel coleg este cel mai bun prieten al tau? daca te ai bine cu el si el nu a zis la nimeni atunci nu e nimic rau in asta, daca acel coleg a raspandit vestea peste tot incearca sa ii explici prietenei tale ca nu se va mai repeta si ca ai invatat din intamplarea asta o lectie, depinde de ea daca o sa te ierte! Multa Bafta! ^^

| cccccclowerrrrrrrrrr a răspuns:

Nu trebuia sa o dezamagesti! acum ia nu mai poate sa aiba incredere in tine! incearca sa-i recastigi increderea. vorbeste cu ia si spune-i ca o iubesti si ca nu poti traii fara ea

| denidenitare a răspuns:

Uite nu vorbi cu ea ca poate o superi mai rau spune-mi un baiat carei place intr-un fel sau o fata o prietena spune-i ca a invitat-o la pizza diseara la un local si amanunte si ea cand vine la local se aseaza la masa si atunci intra si te asezi langa ea si i aduci un buchet mare de flori sau un cadou care sa lasi pretul sa vaad daca e scump cu placere dai funda acum

| lalabend a răspuns:

Da ei y place de tine sisimte ceva pentru tine o sa se intoarca ea singura la tine

| Pauwergey a răspuns:

Dao dracu de curva laughing