| ionutz255 a întrebat:

Am si eu o problema,am iubita,dar cand o vad sau vorbesc cu ea, am emotii si nu stiu ce sa vorbesc...va rog, spuneti-mi ce sa fac? [funda]

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

Ai putea sa-i spui ca tu esti mai timid de fel, sa te scuze daca spui ceva gresit doar ca o placi foarte mult si nu vrei s-o dezamagesti.
Fii tu insuti si o sa vezi ca va fi bine.
Bafta.

3 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Intr-o relatie comunicarea este cea mai importanta! stai de vorba cu ea despre ceea ce patesti si sigur te va intelege si va incerca sa te ajute!

| Sheisshe a răspuns:

Este iubita ta, nu? Fiti mai deschisi!:*Poate asa e doarla inceput

| aasdfghjkl a răspuns:

Comunicati. Incearca sa i spui asta si poate te ajuta ea big grin