| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut si eu o iubita si nu stiu cum sa le spun parintilor adica sunt de treaba doar ca am emotii

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Depinde din ce ti-ai facut-o...

| AbstractGreen a răspuns:

Spunele doar atunci cand vrei sa o aduci acasa, nu e neaparat sa le spui, nu e treaba lor ce faci tuwinking "Mama, pot sa aduc pe cineva in weekend la noi? n-a mai venit pana acum, lasa ca fac eu curat" chestii de genul laughing din nou, nu prea e treaba lor...

| didi18 a răspuns:

Pai cati ani ai? daca ia trecut de 18 ani cred ca e in regula

| claudiupopescu a răspuns:

Pai, vrei sa le spui?
Eu zic sa-i iei altfel. Sa iesi afara sa le spui ceva gen:
"Ies cu raluca" (sau cum o cheama)
Le spui asa de 2-3 ori si dupa o sa te intrebe ei (cel mai probabil), sau le spui tu cam asa:
"Stiti ca am iesit cu raluca ultima vreme...pai imi place foarte mult de ea si am intrebat`o daca vrea sa fie iubita mea si a spus da"

Parerea mea. Succes.