| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cand fac sex cu iubita mea eu nu reusesc sa imi dau drumul de ce? Ea nu rezista mult nici 5 minute cred imi spune ca o doare burta de ce?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pentru că niciunul dintre voi nu aveți habar despre ce și cum trebuie făcut.

| PersonajFictiv a răspuns:

Http://www.csid.ro/......-11236997/

Citeste,apoi mergi cu ea la un medic.

| kandaraki a răspuns:

Fiindca tu habar nu ai sa faci sex, tu dai in ea ca prostul, repede si te epuizezi, iar pe ea o doare.
sunteti mici inca, lasati prostiile, mai bine doar plimbare si sarutat, la asta sa va limitati!

| Cannibal a răspuns:

Bagă un lubrifiant o sa i placaaaaa o lalalala și dă i cu frișcă pe sâni. Musca i Căpșunica

| Bubbleuh a răspuns:

Ba, asta e intr-adevar o problema, pare a fi unul dintre cazurile Pulus Extremus, in care masculul prezinta un penis exagerat pentru persoana caruia i se introduce, ducand la o neplacere in zona canalului vaginal, iar pentru tine a nu constrange intreg organul, nu conduce semnale nervoase de placere la creier.
Alternativa: Futti-o cu destiu.

| WaiterJon1988 a răspuns:

Dorința mea sexuală scăzută mi-a distrus încrederea în mine, dar Hammer of Thor a schimbat asta! Am observat rezultatele rapid și mi-am recâștigat încrederea. Și femeile au observat asta și acum am capacitatea de a le satisface așa cum nu am crezut că voi putea vreodată. http://bit.ly/2ynFzUA