| Anonim1231an a întrebat:

Salut TPU! Am și eu o problema.
Pentru început am 16 ani și aseară am fost sa "dorm" la o fata acasă pentru ca ai ei se întorceau dimineața și am făcut sex de 3 ori, o data cand am ajuns la ea, înainte sa ne culcam și dimineața înainte sa plec doar ca de când am făcut-o ultima data m-a luat o amețeala și de azi dimineața pana acum tot asa sunt, credeți ca e vreo problema sau ceva?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ti-a scazut glicemia din cauza ca nu ai mancat...

| Anonim1231an explică (pentru Violleta2022):

Era din cauza ca nu mâncasem, Când am ajuns acasă și am mancat bine am fost okei

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Si fi mai fericit si cu cknstii ta libera daca pe viitor ai respecta planul Creatorului si nu ai mai face sex fara casatorie.

| BlueeRoss3 a răspuns (pentru ania):

Si nu ar fi problema căsătoria in general cat ar trebui să se pună problema vârstei. Cat timp esti minor trebuie să stai potolit zic eu.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta medicul de familie. El îți va spune care sunt cauzele amețeli de care vorbesti. Poate îți va da și un tratament să-ți dispară amețeală.

| Crackman a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e de la sex amețeala.