| Adrian20053 a întrebat:

am trecut de curand clas a 10-a liceul meu dispune de mai multe cladiri iar in cladirea in care invat eu e doar o clasa de a 9. Iar in acea clasa sunt 2 fete mai dragute spun eu. Prima data am incercat sa le mai cuceresc din priviri. La una dintr-e ele rade cand ma uit la ea dar am auzit ca are prieten. Iar ce lanta am bagat-o in seama dar e prea timida iar cand o vad asa timida incepe sa ma ia si pe mine si nu prea pot tine o conversatie cu ea. Pe care ar trebui sa ma axez si cum as putea cucerio a mai incercat prieteni de-ai mei cu cea timida dar nu a mers. De ce? Pai ea zicea ca nu ii plac baieti rai cauta pe cineva mai linistit.

Răspuns Câştigător
| Mussette a răspuns:

Cea cu prieten, poate ca zambeste ca e ea mai sireata de fel, nu ca ar visa o relatie cu tine. Incearca si tu cu cea timida...Si cele timide au mintea versata. laughing Vorbesti cu ea, te bagi in seama frumos, te porti dragut, ii zambesti, o inviti undeva, nu acasa, ca apoi nu mai vine. laughing Si cu incredere, lasi totu sa vina de la sine.winking

| Adrian20053 explică (pentru Mussette):

Luni pun in aplicare planul laughing dar mai caut mai multe raspunsuri sa am ce sa fac toata saptamana laughing Mersi foarte mult pentru raspuns

| Mussette a răspuns (pentru Adrian20053):

Cu placere! Poate mai gasesti si fete intre timp, nu doar raspunsuri. laughing

| Adrian20053 explică (pentru Mussette):

Da laughing

| Mussette a răspuns (pentru Adrian20053):

Ms pentru fundita! Spor!winking