| Adrian20053 a întrebat:

am trecut de curand clas a 10-a liceul meu dispune de mai multe cladiri, iar in cladirea in care invat eu e doar o clasa de a 9. Iar in acea clasa sunt 2 fete mai dragute spun eu. Prima data am incercat sa le mai cuceresc din priviri. La una dintre ele rade cand ma uit la ea, dar am auzit ca are prieten. Iar pe cealalta am bagat-o in seama, dar e prea timida, iar cand o vad asa timida incepe sa ma ia si pe mine si nu prea pot tine o conversatie cu ea. Pe care ar trebui sa ma axez si cum as putea cuceri-o, au mai incercat prieteni de-ai mei cu cea timida dar nu a mers. De ce? Pai ea zicea ca nu ii plac baieti rai cauta pe cineva mai linistit. Va multumesc pentru ascultare.

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Deci eu nu te inteleg. De ce pur si simplu te uiti la ele si te indragostesti? Adica nici nu apuci sa stii ce le place ce nu le place, tu direct asa. tongue

| Adrian20053 explică (pentru Nemessys):

Asa sunt eu nu am ce sa fac.

| Nemessys a răspuns (pentru Adrian20053):

Eu nu am zis sa te opresti dar, inainte de ati face o iubita, fi FOARTE ATENT la caracterul ei.