| bobyboby21 a întrebat:

am un samsung corby si nu pot sterge numerele de telefon din agenda pentru ca imi cere o parola cand dau delete cine stie despre ce parola este vorba sa imi zica si mie si primeste funda! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Daca telefonul a fost parolat inainte sa-l cumperi nu ai decat sa aflii parola si eu am Samsung corby si mai inainte am sters un nr de telefon si nu-mi cere nicio problema deci telefonul tau are ceva! ca al meu l-am luat nou-nout din magazin si totul e ok l-am si scapat si e oklaughing dar telefonul cand l-ai cumparat l-ai luat nou sau la mana a 2? funda?

4 răspunsuri:
| nimicaici a răspuns:

Hei, si eu am corby, pai stii, tu poti baga telefonului o parola, si acum poate tu l-ai cumparat la mana a 2 a si a fost bagata, pai intra la meniu, da la setiari, apoi la securitate unde e lacatul ala albastru, si vezi, poate dezactivezi, daca nu nu ai ce face decat s amergi laun magazin Orange sa iti scoata parola happy

| Ralucutza a răspuns:

Am si eu acelasi telefon dar nu am avut problema de genul asta. Totusi, e posibil sa fi umblat la setarile de la confidentialitate si sa fi pus parola la numerele din agenda (setari-securitate-blocare confidentialitate, trebuie sa apara daca e pusa parola, daca nu apare : toate deblocate) Tre sa introduci ultima parola pusa ( de ex, daca ai pus parola la mesaje o sa fie aceeasi parola si la agenda, chiar daca acum mesajele nu mai sunt parolate, ramane parola veche)

| XAzazelX a răspuns:

Cel mai probabil ai parola pe cartela...asa ca parola ce o ai pe cartela o scrii acolo si iti merge din noutongueFunda?big grin

| bobyboby21 explică:

Pai telefonul l-am luat la mana a2a. cand selectez toate numerele si dau sa le sterg imi cere parola. asa merge si pe rand dar sunt 134 de numere si mi-e lene sa le dau pe randlaughing. daca stiti si alta varianta spune-ti.