| anonim_4396 a întrebat:

Am văzut o fata draguta pe Facebook, e de la mine din oras, dar nu am vazut-o nici o data, nici nu am vorbit, dar cred ca îmi place de ea.
Cum mă pot baga cu ea in seama, gen, sa ii cer o întâlnire, sa ne vedem in realitate ..si chestii d-astea.

P.S: Scuzati daca sunt greșeli gramaticale. (sunt de pe telefon)

Răspuns Câştigător
| AnNéVidoff a răspuns:

Simplu! happy
Incerci sa fii prietena cu ea! happy
Pentru ca sa inveti cum, poti sa pui alta intrebare! happy
La inceput o sa te cam refuze! happy
Afla daca are prieten mai intai, iar daca are, ghinion de tine! happy
Apoi intra in vorba cu ea si devin-o prieten de al ei! happy
P.S.big grinaca ii dai like la pozele ei sau comentezi ''frumi'' si ea pune inima, nu inseamna nimic! happy
Funda? happy

1 răspuns:
| Danalina a răspuns:

Îi scrii pe Facebook.Adică faci cunoștință cu ea