| AlinIonutPavel a întrebat:

Amm o problema imi place de o faa dar ea nu ma place si de atunci am o durere in suflet/inima de cativa ani va rog eu mult ce pot sa fac sa scap de ea va implor ajutor sad

3 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Iesi in lume, uita-te in jur, durerea asta poate tine mult, si nu face bine, nu te izola, gandeste te ca exista cu siguranta o alta fata care te place dar sufera in tacere la fel ca tine tocmai pentru ca tu nu ai ochi pentru ea, asa ca de ce sa n-o gasesti si sa -i dai o sansa?!
asa ca scoala-te, fa ochii roata si vezi cum sta treaba.
a doua oara totdeauna e cu noroc!

| Raniaa a răspuns:

Deci, daca am inteles bine, tie iti place de o 'faa', care nu te place…care iti provoaca suferinta, iar tu acum vrei sa scapi de …durere sau de 'faa'?!
Ma doare capul rolling eyes

In timp ce tu suferi fara rost, dupa o X care nu te place, in jurul tau sunt atatea fete care sunt gata sa te placa, sa te observe, insa tu, disipi orice sansa… prin suferinta fara rost dupa acea ' faa'. Sufla nasul, sterge ochii, iesi in lume si uita-te cu atentie in jurul tau!

| AlinIonutPavel explică (pentru Raniaa):

Am vrut sa scriu Fata* Mersii mult o sa incerc!