| AlKjr a întrebat:

Anul trecut am fost impreuna cu o fata.Totul a fost bine pana au inceput certurile din cauza geloziei ei din orice motiv.Ne-am despartit si imediat si-a gasit alt partener. Zilele astea am vorbit cu ea si am vazut ca s-a schimbat.Inca simt ceva,dar cand vorbesc cu ea, conversatia nu tine foarte mult, nu stiu de ce, dar simt ca o cunosc perfect si nu ar mai fi subiecte de discutie. Ce ar trebui sa fac? Cum as putea vorbi din nou normal cu ea?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Anoniiima a răspuns:

Buna. Nu veti mai putea fi ca la inceput. Nu trebuie sa ai pretentia asta. Timpul trece, iar oamenii se schimba.Inainteaza in varsta, cunosc alte persoane, isi schimba prioritatile si conceptiile. Conversatia nu tine foarte mult fiindca nu va doriti amandoi asta. Doar tu pari sa vrei sa vorbiti. Daca si-ar dori si ea cu adevarat sa vorbiti crede-ma ca s-ar gasi subiecte de discutie. Daca s-a schimbat incearca sa o redescoperi. Nu uita. atunci cand ti se pare ca, cunosti o femeie doar ti se pare happy

| AlKjr explică (pentru Anoniiima):

Ai foarte mare dreptate, doar eu vreau sa vorbesc cu ea.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ureaza-i noroc in noua relatie si cauta-ti si tu o fata.