| anonim_4396 a întrebat:

as avea nevoie de ajutorul vostru va rog frumos.Am 15 ani si m-am despartit de vreo 2 luni de prietena mea care este in aceeasi clasa cu mine in acceasi scoala aceea fata ma place de 2 ani si am fost cu ea acum 2 luni iar relatia noastra a tinut 1 saptamana ca ne-am certat si ne-am despartit. Fata aceea cand eram cu ea ma placea foarte mult si eu la fel.si chiar si dupa ce ne-am certat inca a continuat sa ma mai placa dar a preferat sa ramanem doar amici si eu nu am mai vrut si ne-am certat din nou.si aflu ca aseara a fost in club cu alte colege din clasa si cu niste baieti si ca sa cuplat cu un baiat din ala (pe care nu-l cunostea) celelalte colege ale mele miau zis ca s-a pus cu baiatul acela si ca il place si el il o place. Ce sa fac va rog ajutati-ma mie inca imi mai place de fata aia si sufar foarte multsad
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Adevarat ce spune deyu si eu zic ca te va ierta DAR daca se intampla sa NU atunci sunt sanse sa se intample urmatoarele lucruri
1)Fata s-a indragostit de tipul acela si il iubeste mai mult ca pe tine (nasol raspuns stiu)
2)Tipul acela poate nu o iubeste (roaga-te!) si o va ranii (nu te ruga!) si atunci mai baga o discutie serioasa si te va ierta sigur (si daca tot nu atunci gaseste pe altcineva!)

SI daca nu o atingi la suflet cum a zis deyu, incearca sa te pui in genuchi sau sa face ceva penibil (unora fete le place asta) poate si plangii daca tii la ea asa mult (incearca sa no faci public ca te vei face de **** mai ales daca tot te respinge cu toate ca in public sunt sanse sa accepte mai mari dar daca nu accepta te faci de **** rau (astea sunt zilele in care traim din pktesad )bft!

| deyu1998 a răspuns:

Off. ce dragut esti. Ma bucur ca gasesc un baiat care stie sa isi exprime sentimentele. Uite ce e poti vorbii cu ea la modul cel mai serios si sa ii spui asa : Uite chiar daca tu ai vrut sa fim doar amici eu inca tin la tine si nu pot nega faptul ca nu te iubesc. Si ca sa recunosc da am fost gelos ca ai vrut sa fii cu altul.Si am si suferit pentru tine. Crede-ma o sa mearga o s-o atinga la suflet kiss

Succes!; x

| lav_5349 a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i ca inca o placi.ea poate s o cuplat ca tipu ala doar ca sa te faca pe tine gelos intr-un fel sau altul.incerca si varianta mea! succes! ai grija de tinelove struck