| rolandbejan a întrebat:

As avea nevoie de un sfat de la o fata mai exact deoarece vreau sa stiu ce gandesc ele. Bun acum sa va zic ce am de spus. Acum 3 saptamani eram cu o fata dar pe motive ca eu am vorbit cu altele si am mintit-o si dupa aceea am luat-o la intrebari de ce ea a dat like la altul si comentariu ne-am despartit. Primele cateva zile nu erau asa cu certuri erau cu scuze din partea mea si refuzuri din partea ei. Trebuie sa spun ca ne-am mai despartit odata tot pe un motiv asemanator. Dupa cateva zile nu stiu ce ma apucat dar mi.am trecut pe facebook ca sunt intro relatie iar ea prin surprindere mi.a dat like. O zi mai tarziu imi da un bib. Eu o sun inapoi si am inceput sa vorbim de noi ea imi spunea ca se bucura pentru mine ca am gasit alta si dupa aia a inceout sa ma compare cu altul spunand ca e mai frumos e mai inalt. Nu ma interesa pentru ca stiu ca o spunea din ura deoarece ea spune ca i-am distrus craciunul etc. Am inceput noi sa ne injuram si s-o iau la misto si s-a enervat. Mai tarziu seara eram putin baut si nu stiu ce mia venit dar i-am dat mesaj pe facebook deoarece ca prin alte modalitati nu puteam deoarece ma trecut la respingeri la telefon, si i-am spus tot ce faceam eu rau in relatie adica toate lucrurile rele cu care am mintit-o pe fata dupa aceea mi-a dat mesaj inapoi spunand ca nu ma mai baga in seama etc chestii de genul acesta. Treaba e rea deoarece a sters comurile de la poze pe facebook si m-a scos de la prieteni mi-a blocat mesajele deci e clar ca e foarte nervoasa pe mine. Luni ar trebui sa stau de vorba cu ea ca asa ne-a fost in acea seara cand i-am dat mesajul me facebook. Dar eu nu stiu cum se face dar tot o mai iubesc si o vreau inapoi dar nu stiu cum ar trebui sa procedez asa ca as vrea sa stiu daca ar mai trebui sa ma complic sau daca mai e vreo sansa si cum sa procedez daca e. Am spus mai degraba domnisoarele as vrea sa imi raspunda deoarece as vrea sa stiu ce gandesc fetele. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| JustLikeHeaven a răspuns:

Uhh.Bun deci treaba sta in felul urmator.Voi doi nu stiti exact ce vreti de la viata, va comportati parctit ca doi copilasi.Ea probabil ca tine la tine si s-a saturat saraca de toate prostiile tale. Vreau sa stiu cati ani ai si de cat timp sunteti impreuna, s-au ma rog.ATI FOST. Daca spui ca ti la ea de ce ai mintit-o? Luni ar trebui sa ii spui c iti pare foarte rau pentru tot si ca ti-ai dat seama ca nu poti sta fara ea pentru ca i la ea. Daca nu merge trebuie neaparat sa insisti, sa faci tot felul de lucruri prostesti dar nu grave, prostiute ca sa ii demonstrezi ca o vrei inapoi si app sa stii ca unei fete cel putin mie imi place ca un baiat sa se chinuie putin pana sa ma cucereasca.Asa ca dai bataie.Si ca sa ma ti la curent cu ce se intampla ia id meu tpu227@yahoo.com

4 răspunsuri:
| JustLikeHeaven a răspuns:

Iti multumesc frumos pentru fundita

| Euzeds a răspuns:

E clar, nu sunteti facuti unul pentru celalalt.Resemneazate!happy

| dokrin a răspuns:

Pai ai facut destul de rau ce ai facut...tu ai inceput tot si tot ea ii de vina! intr-o relatie amandoi au drepturi egale si vina o au aman2, dupa cate i-ai spus nu cred ca mai vrea sa te vada si poate ca ea inca tine la tine! daca o iubeai nu trebuia sa-i faci asta! intr-o zi poate te va ierta pentru tot! bafta si ai grija ce faci data viitoare

| Cristina_Temelie_1990 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa o iei pe ea undeva unde sa fiti doar voi doi si ar fi frumos daca i-ai lua un trandafir pentru ca ar mai inbunao si apoi sa iti ceri zcuze si sa ii spui ca a fos o greseala si nu se va mai repeta si sa ii spui ca o iubesti si nu poti sa iti iei gandul de la ea.Si sa o intrebi daca iti mai da o sansa
Sper sa te ajute si mult succes!