| BursucDinCluj a întrebat:

Salut TPU as avea o intrebare. Sunt in relatie cu actuala iubita din 2018 iar anul acesta am decis sa ne incepem viata sexuala. Totul a decurs bine deoarece ne am protejat si am fost atenti. Recent am observat la alte cupluri despre dormitul cu penisul in vagin dupa terminarea actului sexual. In trecut am mai ramas in urma actului in aceasta pozitie vorbind diferite subiecte si ne simteam minunat legati unul de celalalt. Oare insa in timpul somnului se schimba treaba? Este placut? A mai facut cineva asa ceva? Astept sfaturile voastre. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea ca sa reusesti performanta de a-ti mentine penisul in erectie maxima si sa adormi cu ea introdusa si mentinuta in vagin un timp mai mare de cateva zeci de minute este foarte mica daca nu chiar imposibila, si in cazul in care nu s-a produs procesul de ejaculare. Dar mai stii? thinking poti sa incerci fiindca nu ai nimic de pierdut si doar asa vei reusi sa-ti dai seama daca chiar este posibil asa ceva. big grin

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este minunat sa dormi cu penisul la ea in vagin. Incearca si tu si ai sa vezi cum este. Apoi, ai vrea sa dormi mereu acolo.

| FantasyBoy a răspuns:

Este placut, dar atentie sa nu te trezesti cu el "prizonier"(penis captivus)-depinde de fata, daca se relaxeaza piersicuta ei, ai cam incurcat-o...

| BursucDinCluj explică (pentru FantasyBoy):

Ce se intampla daca ramane blocat? Cum il pot scoate de acolo?

| FantasyBoy a răspuns (pentru BursucDinCluj):

Daca ramane blocat, nu te poti duce la baie, de exemplu, sau intri in panica, il scoti incalzind fata la loc...