| Băa_BoGdy_1995 a întrebat:

Am întreținut o relație sexuală și după terminarea actului sexual, am observat, când am pus apa in el sa văd cum e, o găurica mică ca de ac la jumătatea prezervativul. Ce pot face? Țin sa Menționez ca găurica era jumătatea prezervativul și nu am ejaculat in vagin.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti incerca sa te linistesti, pe deplin, fiindca chiar si in cazul in care s-ar fi produs ejacularea spermei in prezervativ, acesta s-ar fi acumulat si inmagazinat in balonasul colector existent in capatul lui. In nici un caz sperma nu putea trece printre penis si prezervativ si cu atat mai putin sa fi iesit prin acea gaurica minuscula situata la mare distanta fata de gland si de uretra. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai ejaculat, inseamna ca nu este pericol de sarcina.

| octav005 a răspuns:

Il poti duce la vulcanizare