| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa va intreb un lucru, este in regu la sa stau cu o fata de clasa a 6 a tinand cont ca eu sunt a 8 a?

Totul a inceput intr-o vara cand m-am cunoscut cu aceasta fata, ea de ceva vreme incepuse sa ma placa si sa ma intrebe daca as vrea sa stam impreuna. Ea era o fata dragura, de treaba, desteapta. Ea nu stiu cum a reusit sa ma faca sa o plac, dar nu puteam sa stau cu ea pentru ca mi se parea prea mica, as fi vrut dar...

Ce ar trebui sa fac?
Ar fi normal sa stau cu ea?

Răspuns Câştigător
| ThePuffy a răspuns:

Daca chiar o placi, si nu iti vei bate joc de ea (mai ales ca e micuţa) e OK. Nu e ca si cum ea si-ar putea bate joc de tine.

| Bk201 a răspuns (pentru ThePuffy):

Nu am nici cea mai mica intentie, nu sunt genul acela de om.

| sofisis a răspuns (pentru Bk201):

Normal ca poti sta cu ea..nu e o diferenta deloc mare intre voi.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Să stai cu ea - în ce sens? la tine sau la ea acasă, sau doar să fiți „bff"?

| Bk201 a răspuns (pentru mihai69):

Scuza-mi exprimarea proasta, ma refeream ca bff.

| Emilian65 a răspuns:

Relatia dintre voi ar putea fi o relatie de prietenie, colegialitate si ajutor reciproc.

| Chrlls a răspuns:

Daca asta vrei, normal ca poti sa stai cu ea. Nu conteaza varsta, plus ca nu se pune problema la asa diferenta mica intre voi, daca era clasa a 3-a nu mai era ok laughing