| edytza1 a întrebat:

As vrea si eu sa aflu cum as putea sa fac o fata sa ma placa, sau sa aflu daca ea ma place pe mine, faza e ca, tot timpul ma evita, nu prea vorbeste asa de mult cu mine si totusi, cand vreau sa vorbesc cu ea sau sa glumesc, atunci ma baga in seama. As intreba-o direct "Ma placi? Eu dabig grin." Dar imi e ca dupa par un idiot si o sa rada de mine... Eu am mare nevoie de voi! Va rog mult de tot, cei ce sti-ti mai bine, ajutati-ma cu niste sfaturi foarte bune! :* > P.S. Clasa 8-a big grin! FUNDA CELE MAI BUNE SFATURI puppy dog eyes va rog repede!

Răspuns Câştigător
| Adrianascumpica98 a răspuns:

Poate e o fata care vrea sa para indiferenta, insa te place, castiga'i atentia, baga'te in seama cu ea...si intreab'o nu'ti fie rusine;-)

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

N-o intreba direct,risti sa o sperii.
Apropie-te de ea,in asa fel incat sa doreasca sa discutati, sa se bucure ca stati si povestiti, nu sa-ti acorde atentie numai cand i-o ceri.
Daca reusesti, abia atunci, poti s-o intrebi daca te place.

| MaiaMartinas a răspuns:

Dar vorbeste cu ea, bag-o in seama mai mult..si incet incet deveniti amici, si apoi ii poti spune si ce simti..si gandeste-te ca sentimentul poate fi reciproc..asa ca lasa frica deoparte, si vorbeste cu fata, nu mai astepta ..hai fa-ti curaj.Baftahappy

| gabrielaasamy a răspuns:

Pai asa plac si eu un baiat si, si el ma evita mereu am inceput sa vorbim pentru ca prietena mea cea mai buna vorbeste cu el si m-am dus si eu sa vorbim. Intreab-o cat de cat daca are prieten daca spune ca nu tu ii spui ca o fata asa de frumoasa ca ea ar ytrebui sa aiba prieten. Stai cu prietenii ei si asa o sa incepeti sa vorbiti si daca vrei sa stii cum te place o fata trebuie sa simtii. Bafta