| Gabriel2606 a întrebat:

Salut. Imi cam place de fata, dar ea are iubit. Faza e ca, vorbesc cu ea mai mult fata in fata, pe mesaje nu. O fac sa rada mereu si ea chiar vorbeste cu mine si discuta. Ce este de facut? Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Alta fata cauta, ca-s destule pe care sa le placi la fel si sa te placa la fel.

Daca te-ar place pe tine, il lasa pe ala si venea la tine, daca nu face asta, NU te place, si deci next alta.
Ca vb fata in fata vorbiti ca amici si atat.

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Absolut nimic. Da-i pace.

| Violleta2022 a răspuns:

Nimic!
Razi si glumesti cand o intalnesti si apoi mergi mai departe, ori iti cauti alta, ca fata are deja un iubit, dupa cum bine stii.

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Cam asta am zis si eu, dar problema e ca nu conteaza ca are iubit, ca poate sa-l lase de nu se vede, doar cu conditia ca ea sa-l placa mai mult pe acesta.

Insa nu il place, ea discuta si fata in fata cu el ca amica.
Daca il placea il facea pe el iubitul ei rapid, ca asa se face.

Iar el nu trebuie sa-i cerseasca atentia ca iubita.
Deja daca a intrebat "ce sa fac", e clar ca nu il place, altfel nu se mai ajungea in mod natural la intrebarea asta.