| IntrebariIntime a întrebat:

Astazi m-am studiat in baie si am observat ca `penisul`meu nu se `beleste`de tot, doar in partea dreapta. In partea stanga imi este lipita pielea de `cap`. Nu stiu daca mai sunt virgin. Am incercat sa trag de piele dar nu am reusit. Va rog sfaturi.

7 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Cum nu stii daca mai esti virgin? stii ce inseamna sa fi virgin? redtube nu te dezvirgineaza. cat pentru problema ta, cheama descarcerarea

| mihai69 a răspuns:

Dacă n-ai dat cu p_ța într-un vagin, sigur ești virgin!
(Na! că acu' fac și versuri)...
Nu e musai să se poată decalota integral. Poți să mai faci „exerciții"; cu timpul se va lăsa pielea aia și o să poți dezveli tot mai mult din el. Folosește o cremă emolientă (cu glicerină).

| IntrebariIntime explică (pentru mihai69):

Pana acuma mi-a facut o tipa un oral.

| mihai69 a răspuns (pentru IntrebariIntime):

Atunci se poate spune că ai scăpat și de virginitate! Bravo ție.

| Blamely a răspuns:

E o boală des întâlnită, o intervenție chirurgicală de 20 de minute rezolvă tot. Nu e gravă și poți avea contacte sexuale și așa însă e recomandat să faci operația

| IntrebariIntime explică:

Am m-ai tras putin...dar ma doare foarte tare si a inceput sa curga putin sange de acolo.

| IntrebariIntime explică:

Si dupa ce am tras. Am vazut ca o bucata din pielea de pe `cap`mi s-a lipit de pielea care am dezlipito si in zona aia ma doare daca ma ating.