| cracklf97 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac in privinta unei fete?
Nu vorbeam prea multe, in mare parte de fostul ei si prin ce a trecut cu el, faza e ca eu incepusem sa am sentimente pentru ea si pe 1 dec nu mi-a raspuns deloc toate noaptea si mi-a spus ca s au impacat, peste 3 zile s au desp ca a fost foarte nesimtit ala cu ea si de atunci noi incepusem sa ne intelegem foarte bine, nu mai vorbeam despre el si mi-a spus ca a inceput sa aiba sentimente pentru mine si ca tine la mine. Asta pana acum de Craciun cand s-a dus la tara si o zi intreaga nu mi-a raspuns deloc, si mi-a spus ca nu e treaba mea ce face ea, si ziua urmatoare am tras de ea pana am aflat ca s-a impacat iar cu ala si i am spus ca nu mai are o vorba de la mine si incepuse ca nu vrea asta ca vrea sa fim ca inainte, si cand am pus o sa aleaga dintre mine si ala a zis ca nu mai vrea pe nici unul ca am inceput eu sa fiu sictirit cu ea si mi-a dat block, m-a tinut o zi, adica pana azi si m-a scos, daca ma baga in seama, cum sa fiu cu ea?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rece.Ignor-o.

| YouandI a răspuns:

Din păcate trebuie sa oprești orice legătură cu ea dar înainte trebuie sa ii spui foarte clar că tu nu ești o cale de scăpare pentru ea, un umăr pe care să plângă doar când o rănește celălalt, atâta vreme cât ea nu îți arată respect aceasta situație o să dureze la infinit.
Părerea mea este că trebuie să îți îndrepți aceste sentimente frumoase asupra altei fete, fie că o găsești mai greu, merita sa îți investești iubirea in cineva de valoare.

| Vallentina_Geo_1990 a răspuns:

Coomplicat.din cate am inteles tipa e indecisa.
Daca te baga in seama cere i explicatii
Gen "ce simti pentru mine.ai de gand sa te impaci cu el" m ar ajuta sa stiu si cati ani aveti.sa mi dau seama oarecum de comportament

| cracklf97 explică (pentru Vallentina_Geo_1990):

Eu am 20, ea 18, dar nu neaparat dupa varsta iti poti da seama de comportament

| Vallentina_Geo_1990 a răspuns (pentru cracklf97):

Conteaza putin.atfel va comportati voi fata de cineva de nu stiu.sa zicem 14 16 ani care ar fi pus intrebarea