| anamaria900 a întrebat:

Ce parere aveti daca mi-as pierde virginitatea la 14 ani? Astept pareri sincere.

29 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ca esti extrem de imatura si needucata si ai dat de un pervers violator care a profitat de prostia ta sa-si satisfaca obsesiile.

| Zenithf a răspuns:

Asteapta inca cel putin 2 ani. Este mult mai bine pentru tine sa incepi dupa ce ai implinit 16-17 ani macar, cel putin riscul de a face cancer de col nu este asa de mare.

| VadTot a răspuns:

Pai n ai fii singura.ca tine sunt majoritatea fetelor,, deci decat la 20 si ceva...fa o cand crezi tu ca esti pregatita...deci Mult succes!

| DNSK a răspuns:

Ca si cum ti-ai pierde mintile la 20. ramai intr-o camasa de forta, inchisa intr-o camera plina cu burete tot restul vietii. te trezesti la 70 de ani si plangi dupa timpul pierdut. ti-ai irosit copilaria degeaba cand o puteai trai din plin, bucurandu-te de inocenta varstei si de micile ei prostii. ajungi om mare inainte de vreme. bafta-n viata

| PisSsy a răspuns:

Scumpa mea, varstra asta este aceea la care iti doresti sa faci toate nebuniile pentru ca esti curios/curioasa am 16 ani, si sunt virgina, nu sunt virgina pentru ca sunt urata, din contra... iar daca un baiat ti-a cerut asta nu e demn de tine. Iti va parea rau, eu zic sa ai grija ce faci, sa nu incerci, stai linistita nu mori, daca eu am putut sa nu fac asta pana acum si mai incolo si tu poti! Cand incet te vei maturiza. imi vei da dreptate, la ora actuala doar asta se cauta, nu se cauta daragoste sentimentala :* Succes fundita? :-d

| AleX199506 a răspuns:

laughing nu fa prostia astatongue! vei deveni doamna inca de la 14 ani! rolling on the floor

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Buna!
De ce, ar trebui sa am o parere despre asta?
E viata ta, faci ce vrei!

| YoCookieMonster a răspuns:

Nu crezi ca e cam devreme? thinking

| Queeen a răspuns:

Buna happy Parerea mea este ca ar trebui sa profiti la maxim si sa te bucuri de copilarie pentru ca nu se mai intoarce sad am aproape 16 ani dar nu ma gandesc la dezvirginat de acum..este treaba ta ce faci si o faci pe propria raspundere dar nici eu si nici altii, nu am face asta, deci nu te sfatuiesc sa iti pierzi virginitatea de acum. bafta happy

| eu_1628 a răspuns:

E decizia ta..nimeni nu te influentiaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O părere proastă,sincer!
Băgaţi-vă minţiile alea odată în cap,ce puii mei vă mănâncă chiar aşa de rău,îi greu să aştepţi după majorat?
Lucrul ăsta îl faci atunci când eşti cu adevărat pregătit cu cineva de care ţi-e drag,nu-ţi strica copilăria de-acum fată dragă,o să regreţi după aia câte zile oi avea tu,treaba ta,strică-ţi copilăria di pă partea mea,ce dracu aveţi în capul acela, nu ştiu, numai la sex vă stă capul, şcoala aţi lăsat-o în paragină, că de ce să ne intereseze şcoala!
Te pup!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

O parere foarte proasta! inca esti copil si nu te-ai maturizat nici fizic, nici psihic si asta te va afecta mai tarziu!
mai asteapta!

| facepalmlol a răspuns:

E ca si cum m-ar intreba cineva daca m-am "rahatit" dimineata asta.
E problema ta ce faci. Oricum e cea mai mare tampenie pe care o poti comite.
Concluzie:RENUNTA!

Răspuns utilizator avertizat
| gAZAh a răspuns:

Asteapta sa faci 17-18 ani.
Se duce naiba generatia asta.
De ce naiba vrei tu sa intreti relatii sexuale la 14 ani?

| ChuckNorris42 a răspuns:

Jalnic...

| Spex188 a răspuns:

Hey.
Parerea mea este ca ar fi cel mai idiot lucru pe care l-ai face in viata ta pentru ca, nu mai ai mult si te apropiide varsta potrivita la care ar trebui sa o faci plus ca parintii tai ar putea afla fara probleme si nu cred ca ar fi bine despre tine asa ca nu o face.

| Incepator01 a răspuns:

Eu nu cred nimic, ma doare fix la castravete daca ti-o pierzi acum sau peste 10, totusi ai mai putea astepta, ca sa fiu si eu in trend cu ceilalti.

| RaniaStill a răspuns (pentru Incepator01):

esti nebun rau ce raspunsuri dai cica ma doare fix la castravete rolling on the floor))) esto mortal omule, ai mai avut tu niste raspunsuri tot asa nebune laughing)

| Incepator01 a răspuns (pentru RaniaStill):

Multam, am mai avut un cont banat pentru asta "SpoOkEy" daca il stii. Ce sa zic, ma simt mandru laughing

| AditzaAditsssa a răspuns:

Buna! Nu cred ca e cea mai buna idee sa faci asta. Debutul vietii sexuale implica multe responsabilitati carora, la varsta asta, s-ar putea sa nu le faci fata.Atunci cand alegi sa faci sex, trebuie sa fii extrem de matura din punct de vedere psihic, deoarece aparitia unor boli transmise sexual sau a unei sarcini nedorite implica extrem de multa responsabilitate.In acest moment, organele tale genitale si corpul tau nu sunt pregatite pentru asta.Si sunt sigura ca nici tu! Stiu ca tentatiile la varsta ta sunt extrem de mari,iubirea e in floare,crezi ca totul e roz si fantastic,dar nu e! O greseala te poate costa o viata! Eu te sfatuiesc sa mai astepti,sa te gandesti foarte bine inainte, sa te informezi, sa-ti alegi inainte o metoda de protectie potrivita tie, sa cunosti oameni noi, si abia apoi sa vezi daca intr-adevar este momentul pentru asta.Cineva care te iubeste nu iti va cere sa faci asta daca tu nu iti doresti cu adevarat! Acorda timp fiecarui lucru, dragostea la varsta asta e atat de frumoasa si fara sex! Nu pierde clipele astea, nu se vor mai intoarce niciodata! Fiecare lucru are timpul lui, nu incerca sa dai tu un alt curs, iti va parea rau! Ai grija de tine si gandeste-te bine! Anumite momente nu se mai intorc niciodata!

| Gogoshica94 a răspuns:

O parere naspa sa stii... daca nu ne asculti pe noi si ti-o pierzii de pe acum o sa regreti!

| justHISgirl a răspuns:

Stii cred ca ai face cea mai mare prostie, pe bune.si nu inteleg ce scop urmezi.la 14 ani nu esti formata fizic inca, dupa care poate merge ceva rau si sa ai probleme dupa.vezi si tu ce faci dar nu e o idee buna si vei regreta.si tine minte nu te lua dupa turma, daca in ziua de azi au ajuns toti si toate sa se **** la 12 ani, nu inseamna ca trebuie sa fii si tu una din ele.

| RaniaStill a răspuns:

Fetita daca te mananca pasarica scarpinate laughing dar te sfatuiesc mai bine ai baga un castravete k e mut si nu spune l nimeni k tea dezvirginat sa te faca de ras

| JojuGB a răspuns:

E ceva normal, in ziua de azi! Am cunoscut cazuri si mai ''rele'' insa faci cum crezi dar parerea mea e ca trebuie sa mai astepti macar 2-3 ani sa faci asta pentru ca te poate costa lucrul asta si iti poate schimba viata ..in rau, nu in bine!

| Ceuşan_Carla_1999 a răspuns:

E problema ta ce faci. Oricum e cea mai mare tampenie pe care o poti comite.
Concluzie:RENUNTA! o_O

| codx a răspuns:

Nu e bine, varsta ideala este 17ani.

| NesquickXD a răspuns:

Problema ta dar sa stii ca n-ar fi bine

| Gadafi a răspuns:

Iti garantez ca nu ar fi cea mai buna idee la varsta pe care o ai, o sa ai numai de suferit dupa aceea happy