| Neneaciordables a întrebat:

Cum fac sa nu mai fiu un dubios, ciudat cand vorbesc cu lumea?

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Te comporti ca o persoana normala, fara iesiri bruste de personalitate. O gluma poate doua in limita bunului simt, ceva discutii despre evenimente recente. Fara graba pani sau alte lucruri ce iti tradeaza anxietatea sau alte chestii.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ramai relaxat si discuta omeneste cu interlocutorul tau

| Violleta2022 a răspuns:

Te autoeduci!
Inveti sa saluti, sa fii respectuos, sa vorbesti frumos si sa asculti cand altii vorbesc.

| Andreeush a răspuns:

Poartă-te normal.

| Plato a răspuns:

Ce intelegi prin "ciudat"?
Zici non-sensuri, te panichezi, ai ticuri sau ce?

Oricum, relaxeaza-te. Fii natural si nu mai fi overthinker, sunt oameni ca si tine, nu trebuie sa fii intimidat.

| andiceasu95 a răspuns:

Pur si simplu vorbesti cu el, te uiti la el si va continuati discutia va dati un salut si gata happy