| Goby99 a întrebat:

Cum imi pot saruta iubita mai ecxitant? Sau ce ar trebui sa fac in timp ce ma "ling" cu ea ca sa o excit mai tare? Ma tot sarut cu ea foarte des, dar deja parca m-am plictisit de banalele muscaturi de limba sau buze si deja pare ceva normal sa o sarut asa sau sa o sarut pe gat. Deci, cum ar trebui sa fac sa o sarut mai "bine"? Dau funda raspunsului cel mai bun :3

Răspuns Câştigător
| marinaa9 a răspuns:

Pe spate, pe coapse pe maini, o mai poti trage uneori de par (insa de la radacini, nu de varfuri caci o sa o doaralaughing ) Descopera tu zonele in care se excita ea happy

3 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Ce sa faci? o strangi de sani, o strangi de fund. ce mai poti sa ii faci? pai te saruti cu ea, ce vrei sa mai faci in acel moment? unele fete adora cand se saruta sa ii treci mana prin par, sau sa o saruti si cu o mana sa o mangai pe obraz. succes

| marinaa9 a răspuns:

Asta depinde de fiecare.
Nu sta cu mainele inerte in timp ce va sarutati
O poti saruta pe frunte, sa o musti de lobul urechii s ao pacalesti si sa te duci spre ea ca si cum ai vrea sa o saruti si apoi intorci capul brusc si o lasi asa in asteptare.

| Goby99 explică (pentru marinaa9):

Bine, deja fac toate astea. dar, atunci cand o sarut, chiar in momentul in care ne sarutam ce ar mai trebui sa fac? Adica, eu o mai musc de pe unde apuc, imi place sa ii ling buzele si de obicei o mangai, dar unde sau ce ar trebui sa sarut/mangai/ating sa o excit mai tare?

| marinaa9 a răspuns (pentru Goby99):

Pe spate, pe coapse pe maini, o mai poti trage uneori de par (insa de la radacini, nu de varfuri caci o sa o doaralaughing ) Descopera tu zonele in care se excita ea happy