| Boonus80987 a întrebat:

Salut TPU,

Cum pot avea o erictie care sa dureze mai mult? Cateodata cand imi sarut prietena si ajungem la o faza mai " inaintate " in care ea incearca sa isi introduca mana in pantalonii mei ( dar nu o face ), imi " moare "... Din cauza asta nici nu pot inainta...

Cateodata se intampla asta si fara ca ea sa incerce sa isi bage mana in pantalonii mei, imi " moare " asa dintr-o data... Care ar putea fi cauza? Cum pot sa scap de ascest lucru?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa sport,odihneste-te suficient, hraneste-te sanatos, nu fa abuz de autosatisfacere si, in general, nu fa abuzuri.
Cauta sa fii in cea mai buna forma posibila si vei functiona normal.

5 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Sa aveti un preludiu si sa lasi emotiile la o parte.

| DarkMarx123 a răspuns:

Incercati sa va dezbracati amandoi in timpul preludiului ca o sa isi revine

| CheLoo23 a răspuns:

Daca vi aici si iti spui punctu de vedere si include cuvintele ca "iti moare" mai bine cauta sfatul in alta parte

| япончик a răspuns:

Fumezi? alcool consumi? daca da.asta e cea mai mare cauza...iti zic pentru ca am patit-o si eu... ramineam fara cuvinte cind eram dezbracati si la mine murise, dupa o saptamana cind am lasat fumatu veneau schimbari mari, de la ora 19 si ceva am stat amindoi pina la 4 si ceva, in acest timp am focuto de vreo 7 ori sau 6, ear cind fumam o faceam o data si cu mare greu poate si a 2, eata ce pot zice eu

| shadow72 a răspuns:

Ai emotii fratica, stai calm si bucura-te de viata