| Paulmatache a întrebat:

Cum sa faci sa iti zboare sperma in momentul ejacularii?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu mai urmari filme pornogafice porcoase, de proasta calitate, prost regizate in care se ejaculeaza cantitati "impresionante" de sperma care este "scuipata" la distante incredibile. Sunt scene si imagini "bune" si considerate reale doar de catre niste imbecili credulii lipsiti de cele mai elementare cunostinte despre sex in realitate. In anumite situatii care depind de starea existenta intr-un anumit moment sperma poate fi ejaculata cu mai mare intensitate/presiune si din acest motiv sa fie expulzata la o anumita departare insa foarte variabila care uneori poate fi de 1-2 palme distanta. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Îi pui motor și elice!
Sau înainte de acțiune, îți umpli „rezervorul" cât poți de mult.

| vocea a răspuns:

Incearca sa tragi de piele mai tare in jos si o sa ai o putere mai mare.

| deeeaqq a răspuns:

Dacă bei red bull îi dă aripi, deci poate zbura

| GrungyCacti a răspuns:

Bea Red Bull

| Stefanismyname a răspuns:

Pai cand simti ca vine incepi sa faci mai repede si mai tare, stai o saptamana fara sa faci la*a si o sa ti indeplinesti dorinta

| cikone a răspuns:

Stai cuminte cateva zile, apoi sa vezi presiune.Probabil o faci prea des.

| FrumuselulPpPpPp a răspuns:

O dai pe fereastra.

| alcateq a răspuns:

Probabil te masturbezi prea des...
Stai 4-5 zile fara si in momentul masturbari sau actului sexual gandeste-te la chestile care te excita foarte tare si punele in practica.