| Alexandra9998386 a întrebat:

Bună TPU, stiu ca e amuzant dar are ceva daca mi-a intrat sperma in ureche? Am facut sex oral si in momentul ejaculării m-am intors sa nu ma stropească pe față si mi-a intrat in ureche laughing

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Zero daune! Spală bine urechea, șterge cu un bețișor de urechi și gata!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Data viitoare ia-ti o casca de motociclist, sa nu-ti intre si in ochi, nu de alta, dar poate orbesti laughing

| Goete a răspuns:

Acum nu mai esti virgina nici in urechi?
N-are nimic, banuiesc ca te-ai spalat normal si gata.
Desi, la sperma, cred ca e mai.bine sa o stergi intai, apoi sa speli zona - sau o intinzi pe piele si o lasi, daca vrei - cica e buna

| Invictusman a răspuns:

Nu mai trebuie sa faci spalaturi auriculare

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

O sa ai trei urechi! Poate 4 daca nasti gemene!

| Mopmop a răspuns:

Mare grija data viitoare sa nu iti intre pe nari in nas.
Nari+canalul lui Eustache+cavitate bucala+sarut+sex oral partenerul=sarcina.
Matematica frate!
Lasand gluma la o parte nu e bai. Igiena urechii si mergeti mai departe.