| bazatul2012 a întrebat:

cum se face sexul anal detalii funda

7 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

A...
Introduci jucaria in anusul partenerei cu grija...gaura e 1 deci n-ai cum s-o incurci si nici cum s-o ratezi.

| unknownn a răspuns:

I-o bagi in fund, ce-i asa mare filozofie?

| Nelamuritul a răspuns:

Bagio penisul in fund la fata, ii cel mai naspa sex care exista parerea mea

| mel24 a răspuns:

Iti introduci penisul in fundul partenerei/partenerului si dai din buci laughing nu exista detalii pentru asa ceva :rolling on the floor

| obsercvayr a răspuns:

Sexul anal inseamna sa bagi penisul in fund-ului partenerei!

| DeyCj a răspuns (pentru obsercvayr):

Și nu numai al ei. Poate e vorba de un shemale sau chiar unu... ceea ce devine dezgustător...whistling

| Adeluuuu a răspuns:

Il bagi in fundwinking

| Retark a răspuns:

Fa-te actor de filme porno, atunci vei beneficia de eclizmawinking.