| anonim_4396 a întrebat:

cum va diversificati sex-ul cu sotia/sotul sau partenerul ca sa nu devina monoton? Sau pur si simplu sa mai schimbati ceva? Multumesc!

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiecare cuplu in mod obligatoriu trebuie sa accepte si sa apeleze la a practica si intretine diverse fantezii sexuale. In momentul in care dispare ineditul din modul in care sunt intretinute contactele sexuale, in mod sigur se instaleaza monotonia cu urmarile sale nefaste. Depinde de fiecare cuplu in parte la ceea ce sunt dispusi sa apeleze si sa incerce de fiecare data deoarece in sex Nu exista "sabloane standardizate". big grin

| cristimihailov a răspuns:

Faceti un copil... si atunci nu va mai fi nimic monoton.

| bibi5961 a răspuns (pentru cristimihailov):

Avem deja, are 1, 9 ani :p

| cristimihailov a răspuns:

Se pare ca e momentul celui de al doilea...

| PersonajFictiv a răspuns:

Pune un film porno mai hardcore si imita cu partenera ce vezi acolo. thinking

| ychigo a răspuns:

Comunicare,totul se face prin comnunicare cu partenerul/a.

| bibi5961 a răspuns (pentru ychigo):

Exemplu te rog, comunicam destul de mult.

| Florin_Silvia_1997 a răspuns:

Tot timpul fac ceva diferit. happy

| bibi5961 a răspuns (pentru Florin_Silvia_1997):

Poti sa dai cateva exemple te rog? Multumesc!

| Florin_Silvia_1997 a răspuns (pentru bibi5961):

De fiecare data, practicam alta pozitie, de exemplu...