| rateu a întrebat:

De ce baietii sunt timizi cu fetele?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu toți.Majoritate da, dar nu toți.Probabil din cauza lipsei de încredere în sine însuși.

| Ritsuko a răspuns:

Pentru ca au sentimente. Pentru ca sunt umani.

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Pentru ca fetele au fite.

| Mariusis a răspuns:

Principal este faptul ca le este frica de refuz. Daca este refuzat baiatul gandeste asa|:a)O pune pe fata intr-o situatie jenanta.
b)Fata o sa rada, iar el o sa se simta penibil si o sa vrea sa sara de la balcon sau sa se arunce intr-o balta si sa ramana acolo top restul vieti.

| AnonimAjutator a răspuns:

Eu cred ca pentru ca le place si le este frica sa vorbeasca cu ele si sa spuna ceva gresit. cauta niste siteuri despre chestii de genul asta si afli tot happy