| Buburuza07 a întrebat:

Vreau si eu un sfat,unui baiat ii place de mine,este dragut, dar este mai scund decat mine cu 13 cm,niciodata nu mi-a placut sa am un prieten mai scund decat mine oricat de mare ar fi dragostea intre noi,ce pot sa ii spun, ca sa nu il ranesc? Sper sa ma ajutati!

Dau funda!love struck:X:X:XPS; Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Refuza-l frumos. Spune-i ca este foarte de treba si este un prieten foarte bun dar atat si ca vrei sa pastati prietenia dintre voi.

5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Daca este un criteriu atat de important pentru tine, spune-i ca nu il poti vedea decat ca pe un prieten, nu si ca pe un iubit.

| Buburuza07 explică (pentru LolaLollita):

Ms muult...dar eu asi fi vrud sa imi spui daca e o problema asa de mare inaltimea ntr-o relatie.

| FashionVictim93 a răspuns:

Hmm eu am o relatie cu un baiat de o luna aproape dar il cunosc de vreo 3 luni ...aceiasi problema a fost si la mine inaltimea el are 1, 65 si eu 1, 70 la inceput parintii mei si unii prieteni imi spuneau ca este de treaba dar mai scund decat mine si nu prea da bine dar pentru ca il placeam si il plac ..si cand zic ca il plac ma refer la caracterul, atitudinea, fizic etc se comporta super cu mine crede-ma ca inaltimea pentru mine in cazul de fata nu mai conteaza deloc ...consider ca un om nu trebuie condamnat pentru cum arata fizic pentru ca el crezi ca nu ar vrea sa fie mai mare pentru a avea o relatie cu tine( acum nu zic sa iti fie rusine sa iesi cu el pe strada) dar na mai mult ar trebui sa ii cunosti caracterul. poti avea un baiat frumos inalt etc si sa nu se comporte cu tine frumi ..este alegerea ta eu ti'am dat niste sfaturi ..bafta.sper sa te fi ajutat happy

| Marmelade97 a răspuns:

Orice ai face nu ii spune ca relatia vostra este ca cea intre doi frati deoarece asta il va rani maxim...Incearca sa ii sasesti tu o prietena sau de ce nu...acorda-i o sansa