| Georgel1122283 a întrebat:

Salut TPU, dacă un băiat ma place și eu nu îl plac pe el, da întrețin relații intime cu el sunt și eu gay?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare că da. Sau esti imatur sexual. Iubita ta stie?

| Georgel1122283 explică (pentru darrio2007):

Nu știe iubita mea

| darrio2007 a răspuns (pentru Georgel1122283):

Nici sa nu stie. Pari cam mic de varsta.

| ania a răspuns:

Toți de la cădere încoace avem o natura păcătoasă înclinată în diverse grade, spre toate încălcările posibile ale conștiinței, inclusiv lăcomia pentru trupurile altora, indiferent de sex. Sunt mai ispiriti spre relatii sexuale cu persoane de același sex, persoanele incazul cărora părinții, în special mama a dorit un copil de alt sex decât cal dat de organele lui genitale (și atunci copilul percepe încă din uter ca e de sex greșiți poate apare o dorința inconștiență de a se conforma dorinței mamei, alte persoane mai ispitit sunt cele care au avut o relație proasta sau inexistenta cu părintele de același sex și de aceea rămân cu o nevoie legitima neîmplinit de a a avea o relație profunda și hrănitoare cu cineva de același sex pe care o cauta mai târziu și pot ajunge sa sexualize e relația în care cautau de fapt afecțiunea Lupșa a părintelui de același sex)
Creatorul nostru a inventat sexul pentru a fi practicat doar în cadrul căsătoriei hetero și oricine face altfel, sex premarital, adulter, homosexualitate, lesbianism, zoofil UE, necrofilue etc are parte mustrări puternice de conștiința, plus risc de boli cu transmitere sexuala, care sunt pedeapsa Creatorului pentru cei ce ii încalcă piruncile:"Dumnezeu i-a lăsat prada necuratiei, sa urmeze poftele inimilor lor, asa ca își necinstesc singuri trupurile. căci femeile au schimbat întrebuințarea fireasca a lor, în una care este umpiteiva firii. Tot astfel și bărbații au părăsit întrebuințarea fireasca a femeii, s-au aprins în poftele lor unii pentru alții și au făptuitor bărbat cu bărbat lucruri scârboase și au primit în ei insisi(bolile venerice) plata cuvenita pentru rătăcirea lor. nu numai ca le fac(aceste lucruri) dar și găsesc de buni pe cei ce le fac.Biblua,Romani 1.
Prezervativele apară de boli venerice 80% deoarece se iau prin sânge și e suficient sa vina în contact 2 zgârieturi de la prea mare elan și iei boala pentru toată viata.
Ai fi mai fericit dacă tu-ai cere iertare Creatorului pentru trecut rugându-l saitu curareasca mintea și trupul cu sângele Mantuitorului Hristos de păcatul homosexualității și pe viitor ai alege sa respecți planul Creatorului și sa respingi ispitele de homosexualitate. Numai tu alegi dacă continui sau renunti la homosexualitate. Împlinirea sexuala autentica, fără postludii ratate din cauza mustrarilir de conștiința, o pot avea doar cei ce respecta planul Creatorului și atunci percepi în constiinta ta ca Creatorul se bucura împreună cu tine de plăcerea pe care El a inventat-o pentru noi.

| Violleta2022 a răspuns:

Da!

| mihai69 a răspuns:

Desigur. Sau bisexual, depinde.

| doctorandus a răspuns:

Dap, gay sau bisexual. Dar nu din punct de vedere emotional, ci din punct de vedere fizic (facut sex).

| dullcat a răspuns:

De ce ai intretine relatii cu el daca nu il placi? Esti troll?

| 4evergentleman a răspuns:

Da

| ionut13512 a răspuns:

Poți fi și bi, nu obligatoriu gay.

| NimanuiNuIiPasa a răspuns:

Nu frate esti doar homosexual

| mariushellokitty a răspuns:

Nu.doar esti un om foarte bun si marinimos care nu vrea sa l supere asa ca accepta sa fie bottom nu e nimic nefiresc aici
daca o iei in gura atunci da asta te face ghey
kiss love carol