| OlGuTsIkA_3343 a întrebat:

Salut tututror.Plec duminica intr-o tabara de vacanta si as dori sa imi dati citeva sfaturi ca sa devin populara sa ma distrez la maxim si sa imi fac un prieten. Vreau sa imi fac multi multi prieteni si fete si baieti deci sa a distrez la maxim.Imi puteti da niste sfaturi despre unele activitati pe care le vom face sau despre niste jocuri si nu in ultimul rind cum as putea sa cucersc pe viata un baiat.stiu ca cer prea mult dar va rasplatesc pe masura funda la cele mai multe si mai utile sfaturi si vot sa toate celelalte.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Jacquelinor a răspuns:

În primul rând trebuie să fi sociabilă. Discută cu toți care vor să discute cu tine, dar nu încercă să întrerții atmosfera cu povești, decât dacă sunt scurte și într-adevăr amuzante. Găsește-ți timp pentru a discuta cu prietenii tăi din tabără. După cină, în timpul activităților. Acest lucru nu este greu.
Cucerirea băieților este destul de simplă dacă flirtezi cum trebuie. La început trebuie să te prefaci că nu îi dai nici o atenție persoanei, practic să o ignori, iar mai târziu să îl întrebi un lucru destul de banal. Poți face pe fata care are nevoie de ajutor. Mereu funcționează! Prefă-te că nu găsești un loc sau nu știi să faci ceva anume. Când ați început să vorbiți mai mult, găsește-i punctele slabe, preferințele și lucrurile pe care le aveți în comun. Încearcă să discuți doar despre aceste lucruri.
Iar despre activități: Nu trebuie să încerci să fi tu cea mai bună la toate, doar fă-le cât poți de bine fără să faci pe ''fata care poate orice''. Încearcă să pari cool în tot cea ce faci.
Ultimele sfaturi? Fă glume cu noi tăi prieteni, nu bârfi absolut pe nimeni (poate doar instructorii enervanți) și nu uita să te distrezi așa cum poți mai bine. Have Fun!