| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand pornesc orice emulator pe pc, imi spune "your pc ran into a problem and needs to restart" si "stop code system service exception". Lucrul asta nu s-a mai intamplat pana astazi.Dar apare numai cand incerc sa intru pe un emulator Android si ajunge sa se incarce pana la 80%(Am windows 10).
Scuze de categorie...

3 răspunsuri:
| urascnii88 a răspuns:

Poți încerca pe google, copy paste la eroare, eventual cauți video și poate găsești Rezolvare

| jazardHahs a răspuns:

Ai gresit categoria baiatul meu nu suntem programatorii aici macar daca gândeai e ca si cum ai pune un mecanic sa construiasca mobila.

| asdfgsgj123 a răspuns (pentru jazardHahs):

Taci ba labarule din gura am zis ca am greșit categoria, am pus aici deoarece aici se uita toți...