| Vlad777 a întrebat:

Saut TPU!
Dupa ce imi pornesc Pc-ul merge cateva minute si apoi imi apare: "your pc ran into a problem and needs to restart"
Ce as putea face?
Help
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Johny_George_1997 a răspuns:

Problema poate aparea din cauza la mai multe. supraincalzire, prea mult praf pe componente si la fel, supra incalzire, poate fii si o eroare de la windows si sa nu mearga bine. de curiozitate, ce specs ai la pc si in ce temperatura iti sta cand il aprinzi? ai incercat sa il cureti sau sa incerci sa il pornesti cu capacu la carcasa descchis? iti functioneaza ventilatoarele cum trebuie?

| Vlad777 explică (pentru Johny_George_1997):

Am un 1050 ti un amd fx 6300 placa de baza asrock 960gm-vgs3 fx ddr 3 8gb ram hyperx. Voi incerca sa il curat de praf si sa vad daca merge

| RAY a răspuns (pentru Johny_George_1997):

E de la drivere prost instalate de fapt sau memoria ram, ce inclazire, cand se inclazeste se stinge si pa