| ManTheMan8 a întrebat:

De curand am intrat la liceu. printre colegii mei, se afla o colega de care imi cam place. Am inceput sa ma tot uit la ea si spre bucuria mea, ai ea la mine. In liceul in care sunt, ne mutam dupa fiecare ora dintr.o clasa in alta. Azi, in ultima ora s.a asezat langa mine. am inceput sa vorbim, dar ceva obosnuit. Oare ma place, sa-mi fac sperante laughing? Funda pentru. Cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| akiki a răspuns:

Eu cred ca da. eu am un iubit de aproape 2 ani, sunt in clasa a 11, suntem colegi de clasa si la fel ma comportam si eu in clasa a 9a. Tot incercam sa ma apropii de el si de banca in care statea. bafta. pupici

| neutrino a răspuns:

Scoala a inceput de doua zile, deci este normal ca poti sa-ti faci mari sperante.

| Mingo a răspuns:

Poate iti dai seama din videoclipurile pe care ti l-am lasat.
https://www.youtube.com/watch?v=aQZUsYzkPW8 [partea I]
https://www.youtube.com/......tps?/watch [partea II]

Sper ca te-am ajutat!

| TeoTyo a răspuns:

Eu zic sa ai speranta si sa fii indraznet. Fa tu primul pas! Noua, fetelor, nu ne place sa facem primul pas. De ce? Pentru ca nu suntem sigure daca baiatul ne va placea si daca chiar asa ar fi asta ne.ar "distruge" viata. Ori daca nu esti sigur de decizia ta, asteapta mai multe semne de la ea sau pune un prieten bun sa obtina un raspuns pentru tine. laughing)))) Succes!

| Anuta123diva a răspuns:

Da din moment ce s-a asezat langa tine da te place. Dar un sfat din calitate de fata fa tu primul pas. Incepe sa vorbesti cu ea fii intai cel mai bun prieten si dupa iubit. Fa gesturi de gentel man. Las o pe ea prima sa intre pe usa, imparte ce ai cu ea. Pe mine una asa ma impresioneaza baietii. Bafta