| ManTheMan8 a întrebat:

De curand am intrat la liceu. printre colegii mei, se afla o colega de care imi cam place. Am inceput sa ma tot uit la ea si spre bucuria mea, ai ea la mine. In liceul in care sunt, ne mutam dupa fiecare ora dintr.o clasa in alta. Azi, in ultima ora s.a asezat langa mine. am inceput sa vorbim, dar ceva obosnuit. Oare ma place, sa.mi fac sperante laughing? Funda pt. Cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic ca te place sau macar te simpatizeaza, depinde si cate optiuni a mai avut pentru loc. Incearca sa tii legatura cu ea, scrie-i pe Facebook si vezi cum decurg lucrurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ai răbdare și vezi ce se întâmplă.

| YukiKando a răspuns:

E destul de complicat. Eu zic sa o consideri mai intai o prietena apoi treceti si dincolo. rolling on the floor. Momentan stai cu ea, vorbeste.i si chestii de astea. Fa.o sa rada ( asta e super important). Si poate se va lega ceva. c: (Si din moment ce a venit sa stea langa tine e clar ca vrea sa fi.ti prieteni ). Bafta. te pup c: