| anonim_4396 a întrebat:

De curand vorbesc cu o fata pe facebook si incerc sa fie ceva mai mult de atat. Chestia e ca doar eu o salut, o intreb ce mai face iar ea nu da niciun semn de viata. Credeti ca daca m-ar placea sau alte chestii s-ar interesa de viata mea?

15 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca nu te baga in seama si nu are chef sa vorbeasca cu tine, e clar ca nu te place.

| AFR81 a răspuns:

Daca nu te baga in seama inseamna ca nu e interesata de tine, deci, cel mai probabil nu te place.

| Drolja a răspuns:

Cum naiba vorbeşti cu ea, dacă zici că ea nu dă niciun semn de viaţă?

| RAY a răspuns:

Jalnic sa te milogesti de toate de pe fb sa te placa

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai mult ca sigur ea iti raspunde doar din politete dand dovada de buna crestere si poate exact din acest motiv continua sa discute cu tine.Pentru a te convinge ai putea sa-i propui sa iesiti in doi la o plimbare.In functie de reactia ei si raspunsul primit iti vei da singur seama daca merita sa mai continui sa discuti cu ea.

| Jokeras1611 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ea nu e in tara..Vine in vara acasa.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Jokeras1611):

Pai nu ai specifice asta in intrebarea ta deci nu aveam de unde sa-mi dau seama de situatia aceasta.In acest caz poti doar spera sa va intalniti la vara.Pana atunci pastreaza legatura cu ea.Bafta

| xAlessia a răspuns:

Buna, din moment ce ea nu iti da nici un semn reiese ca nu te place sau nu e interesata sa vorbeasca cu tine. Parerea mea ca nu are rost sa te mai obosesti facandu-ti iluzii desarte.

| AndyAndrey01 a răspuns:

Poate sa fie timida sau daca nu e timida atunci nu e interesata

| Jokeras1611 a răspuns:

Ma refer ca ea nu se intereseaza de viata mea, doar eu o intreb ce faci si altele. Am scris asta destul de clar.

| Drolja a răspuns (pentru Jokeras1611):

Am înţeles asta, nu înţeleg cum numeşti tu asta comunicare.

| Alex_Allexino_1992 a răspuns:

Nici daca iti raspundea nu insemna ca te place. Cand o sa te placa o sa simti si tuwinking

| PuicutaGagica223232 a răspuns:

Poate ca e prea timida si fricoasa ca sa iti raspunda chiar daca nu sunteti fata in fata dar daca o cunosti si in ralitate nu doar pe net atunci du-te la ea si spune-i ce simiti de acolo ea va face alegerea daca te va iubi sau nu dar inainte de asta incearca sa o rasfei putin.Nu pot sa iti spun asta din propria experienta dar cred ca o sa se indragosteascasi ea de tine happy Bafta!

| Adrian_Roberto_1990 a răspuns:

Nu. cred ca aia-i mata

| Kirq a răspuns:

Pai din ce spui tu eu cred ca vrea sa te evite daca doar sa iti raspunda la salut/intrebare sau nici nu iti raspunde