| NaRuToSkUmPiK a întrebat:

Va rog sa ma ajutati in clasa a cincea m-am indragostit de o fata si i-am spus asta si ea a spus ia a spus ca nu ma place dar am aflat de la prietena ei c ma placea eu m-am mutat si acum trec in clasa a saptea si i-am cerut prietenia pe facebook si nu mi-a dat niciun semn de viata ce credeti ca s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Asa ar trebui, tu ai incercat iar i a nu ti-a dat nici un semn, dovada ca nu o intereseaza momentan

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ori nu a vazut cererea ori chiar nu te place si prietena ei te-a mintit

| NaRuToSkUmPiK explică (pentru mona):

Ar trebui sa gasesc pe altcineva in locul ei?

| mona a răspuns (pentru NaRuToSkUmPiK):

Asa ar trebui, tu ai incercat iar i a nu ti-a dat nici un semn, dovada ca nu o intereseaza momentan

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Nu te place sau are ea un orgoliu...

| SasuskeTaka1000 a răspuns:

Daca privesti partea buna poate ca si-a uitat parola sau poare ca a uitat de tine.

| NaRuToSkUmPiK explică (pentru SasuskeTaka1000):

Abia acum vad ca e adevarat laughing PS: Acum ma uit peste vechile intrebari si ps 2:Acum sunt clasa a 10-a si-mi traiesc viata la maxim fara stres si cat pot eu de bine si fara aceea fata happy