| PanaDeIdei69 a întrebat:

Ce sa fac?straight face o fata nu da semn de viata pe facebook, eu tot scriu..si cica: "vazut 5:41" mda. apoi tot astept pe facebook sa vorbesc cu ea, adica vorbeam cu ea 8-9 ore si acum nu mai vorbim deloc,incerc sa fac conversatie cu ea,dar ma enerveaza chestia asta,adica am asteptat,dar asa in fiecare zi? nu o inteleg, e suparata pe mine? aaa..azi s-au intamplat cam multe, dar n-are curaj sa vorbeasca cu mine?straight face oricum ea minte..si spune ca "tine" la mine,se vede ca ma uraste,dar ma plictisesc,doar ea mai era online pe facebook,acum nu da nici un semn de viata nu vorbeste cu mine chiar deloc,la scoala vorbeste vai de capu' meu cu mine, dar pe facebook chiar deloc.
Ce se intampla cu ea?straight face

Răspuns Câştigător
| Anna121 a răspuns:

Ce sa se intample? Poate e ocupata, poate intra pe facebook doar sa-si verifice notificarile, poate are teme si nu are timp sa stea sa vorbeasca.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

S-a plictisit de tine.

| peperonies a răspuns:

O plictisesti ca esti anost.

| PanaDeIdei69 explică (pentru peperonies):

Eee plictisitor pe...am rezolvat chestia, i se stricase telefonul' si l-o dus la reparat mdastraight face.