| theR0cK a întrebat:

Deci! imi place foarte mult de o fata... e draguta. nu ma ignora. dar nici nu se da " in vant dupa mine " stam seara pe mes pana pe la 12 - 2 noaptea... dar nu stiu daca ma place. numi pot da seama. si mai ales. nu stiu cum sa-i spun ca o plac. sau ca vreau sa fim mai mult decat prieteni straight face ajutati-maaa!?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place daca vb asa mult pe mess cu tine

| theR0cK explică (pentru mona):

Nu stiu daca ma place. adica pe la scoala nu prea da semne ca mar placea... faza e ca as intrebao in fata daca vr sa fim impreuna... dar nu stiu cum sa eu zic. nu vreau s-o dau in bara

| Psycho777 a răspuns:

Pai intreab-o fata in fata, nu "pe mess" sau la telefon sau altundeva. Unde sunteti doar voi, nu vine sfarsitu lumii daca ii zici ce simti. Fetele sunt impresionate daca iti faci curaj sa le abordezi fata in fata, nu pe mess sau pe altele. Unele ar putea crede ca esti fricos sau mno... rusinos

| theR0cK explică (pentru Psycho777):

Da. dar nu stiu cum sami formulez. intebarea. adica nu vreau so dau in bara...