| MMORPG a întrebat:

deci sa incep maine ma intalnesc cu o prietena si azi pe la 11:30 noaptea am intrebat-o daca vrea sa fie prietena mea iar ea mi-a raspuns : Uite Adi, discutăm mâine că parcă îmi e nasol să spun prin mesaje adică pe fb mai bine vorbim fata in fata.

Si am mai intrebat-o cam care ar fi sansele iar ea a raspuns :Of 50 la sută nu stiu

Voi ce credeti ca va raspunde?
Daca zice "DA" m-am gandit sa o sarut pe buze si dupa sa o tin de mana
Daca zice "Nu" m-am gandit sa i zic " Macar o imbratisare imi dai? "

Deci va rog tineti-mi pumni :X

Si tot timpul asta cand o sa fiu cu ea in oras(prin centru, parc) cum sa o "ating" adica cand sa o iau de mana cand nu sa o iau v-ati prins voi.

Si cand ma gandesc ca poate zice "NU" sad

Deci voi ce parere aveti? zice "DA" sau "NU"

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

O sa zica DA. Te asigur eu tongue Dar nu mai insista si tu asa. Daca a zis fata in fata, lasa si tu asa. Nu o presa, si nu o intreba asa direct cum o vezi daca vrea sa fie cu tine. Intalneste-te cu ea, mergi in parc, discutati despre tot ce vreti si apoi gasesti tu un moment potrivit si o saruti. Fara intrebari copilaresti si raspunsuri happy Astepti momentul cel mai oportun. Daca va asezati pe o banca te apropii de ea o iei in brate si daca nu te respinge o saruti. Hai ca nu e greu. Bafta maine si sa imi dai si mie mesaj sa imi zici ce ai facut

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca sansa sa iti spuna,, da,, exista.

| Cosmin1I a răspuns:

Ok se pare ca internetul meu face figuri si scuze daca se posteaza de 2 ori.Deja i facut o greseala cu mesajele fiind prea *stresant*.Iti recomand ca mine sa fi tu insuti si sa ii arati ca esti ceea ce vrea ea fara a fi prea insistent deoarece toata vin la timpul lor. Daca zice da stii ce ai de facut P.S:Succes

| December a răspuns:

Daca te vezi cu ea maine nu mai trebuia s-o intrebi chestia aia. Din punctul meu de vedere ai facut o greseala. Logic ca nu se gandea ea ca va intalniti asa in vederea unei relati de amicitie. Dar nu avea rost s-o intrebi asa ceva si de 2 ori. " Care sunt sansele" - normal ca a spus " Of". Trebuie sa ai rabadare si nu te mai stresa atata.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Perversul69 a răspuns:

Eu zic ca ai 99, 9% noroc, dar poate fi 0, 1% ghinion.Adica daca intervine vineva.Ai grija, stai cit mai des cu ea, ajut o, iesiti la plimbari si discutati pe teme ce doreste ea mai mult.Nu te stresa, vorbeste liber si nu o lua deodata cu"Te iubesc".Ia`o mai incet.Eu am trecut prin asa ceva, si acum sunt impreuna cu eahappywinking. Succesewinking

| pittikaRoxy14 a răspuns:

Noua fetele ne plac baiezi sinceri intr-adevar da nu char asa incit sa "plinga" daca zicem nu sau alte chesti degenu intelegi incearca sa fi mai "barbat"happy Si nu vreau sa te descurajez dar cred co sati zica nu...

| RCat a răspuns:

Pai.daca avea de gand sa-ti zica NU, iti zicea pe mess sau chat unde ati vorbit voi. Dar asa.a zis ca sansele sunt fifty fiftywinking deci..asta e de bine. Sunt sigura ca o sa decurga totul ok. Succes!

| aistifut a răspuns:

Nu-ti face griji. Daca apari stresat in fata ei nu e bine.Cand te vezi cu ea incearca sa fii sincer sa-i demonstrezi cat o iubesti.