| ReZiSTorr a întrebat:

deci, vineri am venit in tabara, totul ok.Acolo, in tabara a mai venit si inca o cunostinta care o cunosc de vreo 2-3 ani mai bine. In timpul activitatiilor, mai ales cand erau jocuri sa ne tinem de mana, venea tot timpul langa mine.A inceput sa-mi placa de ea, daca mi-ati putea da un mesaj sau ceva model de mesaj frumos, in care sa-i spun ca imi place de ea, eu n-am nicio idee.Dau funda pentru un mesaj frumos, nu sunt rusinos, dar nu stiu cum sa incep.

6 răspunsuri:
| ReZiSTorr explică:

Am facut si sala, corpul meu nu arata chiar slab, si intr-o dimineata a venit la mine si a zis : Ai facut sala de arati asa?

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Intreab-o daca vrea sa iesiti impreuna candva, o sa isi dea seama ca o placi. Succes cu fata.

| Sidonia07 a răspuns:

Invit-o la o inghetata, in parc, o floricica cv!(asa greu e la varsta asta sa.i spui unei fete ca o placi)

| marlan a răspuns:

Ii spui exact asa : Buna as vrea sa iti spun ceva important pentru mine.(asta va fi primul mesaj. Si poti sa te intalnesti cu ea sa ii spui.) si al doilea : Mie imi place foarte mult de tine dar nu am amvut curajul sa iti spun in fata pentru ca mi-a fost frica de un refuz. Tu ce parere ai despre mine ma placi? Daca da hai sa facem o relatie frumoasa impreuna.

| ReZiSTorr explică (pentru marlan):

Faza e ca eu deja am o relatie de 2 luni...

| Pantea_Cezar_2000 a răspuns:

Pai,spune-i cam asa"ceuacf si chestidastea si apoizi asa'eu, de ceva timp imi placi si nu pot sa rin in mine ceea ce simt pentru tine si chesti daste si infloresti